Künye

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
TEKİN Medya Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
Uzun Yol Mahallesi 1980 sokak alperen İş Merkezi A2 Blok 1.kat NO: 2
Yenişehir / Mersin

SORUMLU MÜDÜR
Hülya UĞURLU
mail:
 hulyaugurlu@tekilhaber.com
gsm: 0535 324 71 96

EDİTÖRLER
İbrahim EMİNE
ibrahimemine@tekilhaber.com
Murat SEVER
muratsever@tekilhaber.com
Akın BURCAK
akinburcak@tekilhaber.com
Fulya CAN
fulyacan@tekilhaber.com
İsmail TURGUT
ismailturgut@tekilhaber.com

Filiz CİMENLİ
gsm:
 +90 5423125267

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
085023672291

Servis Yer Sağlayıcı
MUV Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti.
Atatürk Mh. Ataşehir Blv. Ata 2/3 Plz. Kat.8 D.71 Ataşehir – İSTANBUL
Telefon: (0 216) 606 49 72
Telefon: (0 850) 840 16 25
E-Mail: destek@muvhost.com

UYARI
Tekilhaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı TEKİN Medya Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 Tekilhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Tekilhaber.com’a aittir. Tekilhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Tekilhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Tekilhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Tekilhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Tekilhaber.com However, sometimes the Tekilhaber.com uses third parties to process your information. Tekilhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Tekilhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Tekilhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Tekilhaber.com and its services. When you use Tekilhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Tekilhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.